LogoHELP reality Brno s.r.o.


Byt 1+1 na ulici Burešova v Brně

rezervováno

REZERVOVÁNO - Se souhlasem majitele nabízíme k pronájmu cihlový byt 1+1 téměř v centru Brna,  na ulici Burešova. Byt se nachází ve 3. patře domu s výtahem v blízkosti parku Lužánky. 

Byt má  52 m2 a skládá se z pokoje (24,5m2), kuchyně (14,5m2), předsíně (7m2), koupelny (3,2m2), WC (1m2)  a malého sklepa (1,3m2) v suterénu domu. 

Byt je po rekonstrukci - koupelna, WC, okna, nová KL včetně spotřebičů (lednička, myčka, trouba, indukční varná deska, digestoř). V koupelně je k dispozici pračka. Pokoj je zařízen nábytkem - vyvýšené podium na spaní s matracemi, police ikea, komody, stůl. V kuchyni je stůl a 4 židle a další dřevěná palanda, původně určená pro hry nebo i přespání dítěte. V předsíni je velká vestavěná skříň a v bytě jsou ještě další úložné prostory.

Byt je určen k pronájmu pro tři osoby  pouze nekuřáci. Nejsou povoleny kočky, ostatní zvířata po domluvě.

Nad rámec nájemného ve výši 10.000,-Kč měsíčně se platí zálohy za služby s nájmem spojené a energie (teplá a studená voda, vytápění, internet, odvoz odpadu, atd.) 2.500,-Kč Při podpisu nájemní smlouvy je požadováno složení vratné kauce ve výši 10.000,-Kč. 

Byt je volný ihned.

Vzhledem k tomu, že pronajímatel doposud nepředal zprostředkovateli energetický štítek (PENB), je energetická třída tohoto objektu uvedena jak "G

Podrobnější informace >>>
Fotografie nemovitosti >>>


Titulní strana s vyhledávačem nemovitostí
Kontakt