LogoHELP reality Brno s.r.o.


Cihlový zařízený byt 1+1 v Brně Královo Pole

rezervováno

REZERVOVÁNO

Exkluzivně nabízíme k pronájmu byt 1+1 s lodžií ve 3. (posledním) patře cihlového domu v Brně, Králově Poli, na ulici Herčíkova.

Celková výměra podlahové plochy s příslušenstvím je 39m2. Byt se skládá z pokoje o výměře 15,75 m2, kuchyně o velikosti 8,23m2, průchozí koupelny se sprchovým koutem a WC.  V pokoji jsou na zemi parkety, v předsíni a v kuchyni dlažba. Pokoj je neprůchozí a má samostatný vstup. K bytu přináleží velký zděný sklep o rozměru cca 7,5m2. V domě jsou nové stupačky v plastu. Na domě je opravená a zateplená střecha.

Byt je kompletně zařízen - kuchyňská linka, jídelní kout, lednice, pračka, dvoulůžko, 2 x křeslo, šatní skříň, knihovna, noční stolek. Po domluvě lze i dále dozařídit

K nastěhování od 01.10.2018. Prohlídky po domluvě.

Vhodné k bydlení max. dvou osob, bez domácích mazlíčků, studenti po dohodě (jen 2 osoby).

Nad rámec měsíčního nájemného ve výši 8.000,-Kč se platí záloha na spotřebu T/S vody ve výši 900,-Kč/měs. a spotřeba elektřiny a plynu, kterou nájemník platí přímo dodavatelům energií (cca 500,-Kč/měs.). Majitel požaduje kauci ve výši 8.000,-Kč.

Vzhledem k tomu, že pronajímatel doposud nepředal zprostředkovateli energetický štítek (PENB), je energetická třída tohoto objektu uvedena jak "G".

Podrobnější informace >>>
Fotografie nemovitosti >>>


Titulní strana s vyhledávačem nemovitostí
Kontakt