LogoHELP reality Brno s.r.o.


Prodej bytu 3+1 v OV Jihlava, ul. Erbenova

2 500 000 Kč

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme zprostředkování prodeje cihlového bytu 3+1 v OV v Jihlavě, na ulici Erbenova.

Cihlový dům se sedlovou střechou je z roku 1956, má 3 nadzemní a 2 podzemní podlaží.  Slunný byt o velikosti 77,3 m2 se nachází ve 3. NP (poslední) bez výtahu. Skládá se z kuchyně (8,7 m2), tří pokojů (13,2m2, 18m2, 20 m2), předsíně (8,8m2), koupelny (2,4m2), WC (2,2m2) a dvou zděných sklepů (2 + 2 m2). Všechny pokoje mají vlastní vstupy, dva větší jsou navíc propojeny dvoukřídlými dveřmi. Dva pokoje jsou orientovány do vnitrobloku (JV), třetí pokoj a kuchyně do ulice (SZ).

Na podlaze v pokojích jsou parkety, v kuchyni lino, v chodbě, koupelně a na WC je dlažba.  V předsíni je vestavěná skříň, v kuchyni starší kuchyňská linka a plynový sporák. Byt nemá balkon.

Dům má novou střechu včetně zateplení stropu bytu (v roce 2004), nové jsou i stupačky a vlastní vodoměry. V bytě jsou plastová okna včetně žaluzií. Koupelna a WC byly kopletně včetně rozvodů rekonstruovány před 10 lety.

Vytápění je centrální. V bytě je zavedena pevná linka a internet.

Energetická náročnost budovy je „D“ - méně úsporná.

Zálohy na topení, vodu a další služby jsou ve výši 2.900,- Kč měsíčně (s vysokými vratkami), dále se platí fond oprav 1.662,-Kč měsíčně a vlastní spotřeba elektřiny a plynu.

Dům se nachází ve vyhledávané lokalitě „Sídliště Pod nemocnicí“, která je charakteristická veškerou občanskou vybaveností. Obchody všeho druhu, restaurace, pošta, škola, školka naproti domu, nemocnice, poliklinika, bazén,  sportovní areál v docházkové vzdálenosti. Do centra, na vlakové nebo autobusové nádraží je to 15 minut, MHD do 5 minut. Mezi domy je klidný vnitroblok se zelení a dostatkem parkovacích míst.

Byt je volný ihned. Na domě ani bytě neváznou žádné závazky.

Hypotéka možná.

Prohlídky po domluvě.

V ceně bytu není obsažena provize pro realitní kancelář, která činí 3% z kupní ceny.

Daň z nabytí nemovitosti platí kupující.

Podrobnější informace >>>
Fotografie nemovitosti >>>


Titulní strana s vyhledávačem nemovitostí
Kontakt