LogoHELP reality Brno s.r.o.


Prodej pozemku v Rosicích

6 600 000 Kč

Na základě výhradního zastoupení majitele nabízíme zprostředkování prodeje pozemku ve městě Rosice, k.ú. Rosice u Brna v lokalitě Rozsocháč.

Pozemek je mírně svažitý nepravidelného tvaru o velikosti  7557 m2. Voda, elektřina a kanalizace jsou na hranici pozemku. Plyn je přímo na pozemku. Dle platného územního plánu se nyní jedná o funkční typ "Oš - školská zařízení". Dle písemného potvrzení města Rosice existuje předběžný záměr při tvorbě nového územního plánu uvážit  změnu podmínky využití pozemku na funkční typ "Br - rodinné a bytové domy" či "Bv - bydlení a občanská vybavenost". Předpoklad schválení nového územního plánu je do konce roku 2018.

Město Rosice leží 20 km západně od Brna. Jižní částí města protéká říčka Bobrava. Z východu a západu město obklopují lesy. Žije zde téměř pět a půl tisíce obyvatel na rozloze 1274 ha. Rosice protínají silnice I. třídy č. 23 vedoucí z Brna do Třebíče a železniční trať Brno–Jihlava. Dálnice Sjezd z dálniceč "D1" leží ve vzdálenosti 3,5 km od města. Historicky je město Rosice přirozenou spádovou obcí pro široké okolí, proto patří od roku 2003 mezi obce s rozšířenou působností a vykonává správu v obvodu, do kterého je zahrnuto celkem 23 okolních obcí.

 

 

 

Podrobnější informace >>>
Fotografie nemovitosti >>>


Titulní strana s vyhledávačem nemovitostí
Kontakt