LogoHELP reality Brno s.r.o.


Prodej stavebního pozemku Staré město pod Landštejnem

500 000 Kč

V exkluzivním zastoupení nabízíme zprostředkování prodeje stavebního pozemku v obci Staré město pod Landštejnem (Česká Kanada). Pozemek se nachází na okraji obce, je rovinatý a má pravidelný téměř čtvercový tvar o rozměrech 21,5m x 29,m5. Celková výměra pozemku je dle údajú KN - 633m2. Pozemek je oplocený s vjezdovou bránou. Na pozemek je zavedena elektřina 240/380V a je zde i vrtaná studna s hloubkou vrtu 40m. Kolem pozemku vede z jedné strany asfaltová komunikace směr Hrad Landštejn, cyklokemp a přehrada Landštejn. Ze dvou stran vede kolem pozemku prozatím nezpevněná komunikace.

Pozemek bude vyklizen.

Městys Staré město pod Landštejnem se rozkládá na trojmezí Čech, Moravy a Rakouska, v oblasti Novobystřické vrchoviny Jižních Čech. V místech, pro svou drsnou krásu a neporušenost přírody, právem nazývaných Českou Kanadou. Jižní část správního území městyse hraničí s Rakouskem.
Městys je orientován především na zemědělskou a lesnickou činnost a turistický ruch. V okolí se nachází značná síť turistického značení, cyklostezek, zimních běžeckých tras a hrad Landštejn (turisty hojně vyhledávané místo). Z toho důvodu je městys Staré Město pod Landštejnem ideálním východiskem Vašich výletů. Severovýchodně od městyse je vybudováno přírodní koupaliště.

 Kupní cena je včetně provize RK.

Podrobnější informace >>>
Fotografie nemovitosti >>>


Titulní strana s vyhledávačem nemovitostí
Kontakt