LogoHELP reality Brno s.r.o.


Pronájem bytu 1+1 po rekonstrukci v Králově Poli

8 500 Kč/měs.

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný byt 1+1 o velikosti 34 m².

Byt se nachází ve druhém patře jedenáctipatrového kompletně revitalizovaného panelového domu na ulici Srbská v Brně, Králově Poli. Byt je částečně zařízen. Kuchyně o velikosti 12,6 m² je vybavená kuchyňskou linkou, novou lednicí s mrazákem, kombinovaným sporákem, mikrovlnnou troubou, novým rozkládacím stolem se třemi židlemi. V pokoji o velikosti 11,8 m² je komoda. Zděná koupelna se sprchovým koutem a toaletou, umyvadlem a přípojkou na pračku. V bytě je také šatna a náleží k němu sklepní kóje.V domě jsou dva výtahy. V plastových oknech jsou žaluzie. V okolí bytu veškerá občanská vybavenost, zeleň. Byt se nachází v těsné blízkosti nákupního centra,  restaurace, školy, školky, aj. V blízkosti zastávka MHD.

Byt je nekuřácký, ideální pro 2 osoby. Preference je uzavření dlouhodobého nájemního vztahu, zvířata po dohodě.

Nájemné ve výši 8.500,-Kč měsíčně + zálohy ve výši 1.800,- Kč (úklid společných prostor, užívání výtahu, elektřina spol. prostor, teplá voda, studená voda, teplo, odvoz odpadu).  Elektrická energie a plyn budou převedeny na nájemce (cca 500,-Kč/měsíčně dohromady).

Majitel požaduje při předání bytu kauci ve výši jednoho nájmu 8.500 Kč

Provize pro RK: 8.500,-Kč

Byt je volný, ihned k nastěhování.

 

Vzhledem k tomu, že pronajímatel předal zprostředkovateli energetický štítek (PENB), je energetická třída tohoto objektu uvedena jak "C".

Podrobnější informace >>>
Fotografie nemovitosti >>>


Titulní strana s vyhledávačem nemovitostí
Kontakt