LogoHELP reality Brno s.r.o.


Pronájem bytu 2+kk na ul. Zvěřinova

rezervováno

Se souhlasem majitele nabízeme k pronájmu novostavbu bytu 2+kk v Brně Černovicích na ulici Zvěřinova. Byt se nachází v 6. patře cihlového domu s výtahem. Celková výměra bytu je cca 37m2. Obytná kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou s vestavěnou ledničkou a sklokeramickou varnou deskou s elektrickou troubou, kuchyňským stolem, židlemi a čalouněnou sedací soupravou (sedačka, křeslo). V pokoji je postel a vestavěné šatní skříně. Koupelna je se sprchovým koutem, WC a balkonem s výhledem na panorama města Brna s hradem Špilberk. V bytě jsou plastová okna s horizontálními nebo vertikálními žaluziemi. Podlahy v obytných místnostech jsou plovoucí, v koupelně dlažba. Vytápění a ohřev teplé vody je řešen vlastním kombinovaným plynovým kotlem.

K nastěhování od 01.11.2019, po domluvě možno i jinak. Prohlídky po domluvě.

Vhodné k bydlení max. dvou osob, domácí mazlíčci a studenti po dohodě.

Nad rámec nájemného ve výši 8.000,-Kč se platí záloha na spotřebu studené vody ve výši 300,-Kč/měs./osoba a spotřeba elektřiny a plynu, kterou nájemník platí přímo dodavatelům energií  (odhad cca 1800,-Kč). Majitel požaduje kauci ve výši 8000,-Kč.

Vzhledem k tomu, že pronajímatel doposud nepředal zprostředkovateli energetický štítek (PENB), je energetická třída tohoto objektu uvedena jak "G".

Podrobnější informace >>>
Fotografie nemovitosti >>>


Titulní strana s vyhledávačem nemovitostí
Kontakt