LogoHELP reality Brno s.r.o.


Pronájem cihlového bytu 2+1 na ul. Rybářská

rezervováno

Se souhlasem majitele nabízíme k pronájmu byt o velikosti 2+1 v těsné blízkosti Brněnského výstaviště. Byt se nachází ve 2. patře v cihlového domu s výtahem na ulici Rybářská. Celková výměra bytu je 51m2. Skládá se z předsíně, koupelny s vanou a přípravou na menší pračku, samostatného WC, kuchyně, jednoho většího a jednoho menšího pokoje. K většímu pokoji přiléhá balkon. K bytu se nepronajímá sklepní kóje. Parkování je možné před domem nebo ve vnitrobloku.

Byt prošel kompletní rekonstrukcí - sociální zařízení, kuchyňská linka, podlahy, dveře, obložkové zárubně, okna atd. Je vybaven pouze sedací soupravou a po domluvě je možné dokoupit lednici.

Byt je určen k pronájmu pro maximálně 3 osoby, možná rodina s dítětem, studenti i pracující ap. Nekuřáci! Majitel si nepřeje, aby byl v bytě pes nebo kočka, a neumožní přihlášení trvalého pobytu.

Nad rámec měsíčního nájemného ve výši 10.900,-Kč platí nájemník měsíčně zálohy na spotřebu teplé a studené vody,  tepla a další služby ve výši 1.700,-Kč. Elektřinu a plyn bude nájemník platit podle spotřeby přímo dodavatelům. Majitel požaduje jeden měsíční nájem jako kauci.

Byt je volný  ihned, nájemní smlouva na dobu určitou - 1 rok s možností prodloužení.

Vzhledem k tomu, že pronajímatel doposud nepředal zprostředkovateli energetický štítek (PENB), je energetická třída tohoto objektu uvedena jako "G".

Podrobnější informace >>>
Fotografie nemovitosti >>>


Titulní strana s vyhledávačem nemovitostí
Kontakt