LogoHELP reality Brno s.r.o.


Pronájem zařízeného bytu 1+1 na ulici Cihlářská v Brně

rezervováno

REZERVOVÁNO

Se souhlasem majitele nabízíme pronájem zařízeného bytu o velikosti 1+1 v Brně na ulici Cihlářská,mezi ullicemi Smetanova a Burešova.

Byt se nachází v 5. patře cihlového domu s výtahem.  Podlahová plocha bytu je cca 46 m2 (kuchyň cca 17 m2, pokoj cca 17 m2, předsíň koupelna a WC cca 12 m2). Byt má kuchyňskou linku s plynovým sporákem,  koupelnu se sprchovým koutem a samostatné WC.

Byt je kompletně zařízen starším nábytkem - kuchyň: stůl, 2 židle, sedačka, lednička s mražákem. Pokoj: 2 šatní skříně, 2 křesla, rozkládací sedačka, konferenční stolek, knihovnička, stolek  pro HIFi soupravu, televize,  tuner, rádio. Koupelna: pračka. V předsíni jsou 2 vestavěné skříně. Jednotlivé části nábytku lze po domluvě s majitelem nebo správcem odstranit. Byt není nově vymalovaný. Je možná dohoda mezi pronajímatelem a nájemcem o kompenzaci malování (např. odpočtem  ceny malování  z nájmu). Byt má plastová okna se žaluziemi a je orientován do klidného vnitrobloku. K bytu přináleží sklepní box cca 4m2. Vytápění a ohřev teplé vody je centrální.

MHD 3 minuty, centrum města 5 minut. Obchod s potravinami 1 minuta.

Byt je vhodný k bydlení maximálně 2 osob.

Nekuřáci, pracující, studenti - ano.

Domácí mazlíčci po dohodě povoleni.

Nájemné je ve výši 7.000,-Kč + zúčtovatelná záloha za dodávku tepla a  teplé a studené vody, vodné/stočné, výtah, úklid domu, elektřina společných prostor, správa domu činí 2.000,-Kč/měs. Nad rámec nájemného  platí nájemník zálohu na vlastní spotřebu elektřiny a plynu přímo dodavateli, tj. cca elektřina 600,-Kč/měs a plyn cca 100,-Kč/měs..

Celkové měsíční náklady včetně energii cca 9.700,-Kč.

Majitel při předání bytu požaduje kauci ve výši 8.000,-Kč.

Byt je volný ihned.

Vzhledem k tomu, že pronajímatel doposud nepředal zprostředkovateli energetický štítek (PENB), je energetická třída tohoto objektu uvedena jak "G".

Provize RK: 8000,-Kč

Podrobnější informace >>>
Fotografie nemovitosti >>>


Titulní strana s vyhledávačem nemovitostí
Kontakt