LogoHELP reality Brno s.r.o.


Vícegenerační rodinný dům v Brně Židenicích

16 000 000 Kč

Se souhlasem majitele nabízíme k prodeji vícegenerační rodinný dům v Brně Židenicích. Dům je podsklepený a má dvě nadzemní podlaží. Stavebně je vyřešen tak, že z něj lze velmi jednoduše vytvořit dva samostatné rodinné domy.  Z tohoto důvodu jsou napojení a rozvody inženýrských sítí  technicky  provedeny samostatnými  přípojkami, rozvody a měřidly (voda, elektřina, plyn, vytápění, odpady).

Zastavěná plocha domu je celkem 200 m2, zahrada má 300 m2

Objekt prošel kompletní rekonstrukcí a přístavbou v roce 2010 a je tvořen šesti samostatnými pokoji  o výměře: 2 x 19,80 m2, 2 x 23,28 m2, 2 x 13,02 m2, velkým obývacím pokojem s kuchyňským a jídelním koutem o výměře 61,20 m2 (lze rozdělit na dvě místnosti),  2 x koupelna s vanou o výměře 10,20 m2,  2 x WC se sprchovým koutem, 2 x samostatné WC.  Dům má terasu (klempířské prvky jsou z nerezové oceli) o výměře 2 x 7,70 m2 orientovanou jihozápadně do zahrady, do které lze z terasy i vstoupit. V suterénu domu jsou dvě garáže,  každá o výměře 30,60 m2.

Vytápění je podlahové, ohřev teplé vody kombinovaným plynovým kotlem Baxi (2 kusy). Okna jsou dřevěná s trojitým sklem.

V zahradě domu se nachází  udírna s krbem a  vyhřívaný bazén o výměře 7x3,5 m, hloubka 160 cm, na zahradu je možný vjezd osobním vozidlem.  Nemovitosti jsou prodávány včetně kompletního vybavení a zařízení i spotřebičů.

Objekt není zatížen žádnými závazky, hypotékami ani omezeními vlastnického práva. Uvolnění dohodou.

Vzhledem k tomu, že prodávající doposud nepředal zprostředkovateli energetický štítek (PENB), je energetická třída tohoto objektu uvedena jak "G".

Podrobnější informace >>>
Fotografie nemovitosti >>>


Titulní strana s vyhledávačem nemovitostí
Kontakt